beykoz evden eve nakliyat

Beykoz nakliyat fiyatları

Beykoz ilçesinde nakliyat fiyatları için bizlere iletişime geçin ve taşıma fiyatları hakkında bilgi alın ondan sonra firmalar arası fiyat araştırması yapabilir ve bütçenize göre uygun bir firma seçe bilirsiniz. Beykoz nakliye fiyatları öncelikle nasıl fiyatlandırılır. Ev eşyasının çokluğuna göre belirtilen fiyat şöyle sıralanır.

  1. Ev eşyaların fiyatı öncelikle evinizin oda ve salon sayısına göre belirtilir, örneğin 2 oda 1 salon eşyanın ful 2 oda 1 salon eşyanın fiyatıyla bir olmaz bazı evler var oda sayısı çok ama eşya sayısı az bunlara göre değerlendirilip fiyat çıkartılıyor.
  2. Eşyaların taşıma mesafesi İstanbul şehir içi mesafeler fazla fiyata yansımaz ama şehirler arası taşımalarda mesafeye göre fiyatlandırılıyor.
  3. Kat oranı ineceği kat ve çıkacağı kat oranın fiyata yansır üçüncü katın üzerinde olan kat fiyat oranı sadece asansör olmayan binalarda merdivenlerde çıkan eşyalar eğer üçüncü katın üzerinde ise kar farkı olur ve o fark emek veren işlere dağıtılır ve müşterinin isteğine bağlı dıştan kurmalı asansör getirilir ve eşyalar asansör ile çıkartılır.

beykoznakliyatBeykoz evden eve nakliyat fiyatları için firmamızdan hizmet ve fiyat bilgisi alabilirsiniz taşıma fiyatları kurumsal firmalar ile çalıştığınız zaman biraz fazla olur ve taşıma esnasında bu fiyat farkını ve hizmet kalitesini sizde göreceksiniz aslında o fiyat sizin açınızda kullanılan fiyat farkıdır örneğin korsan bir firma ile ucuz taşındığınız zaman hiç bir eşyanızı paketlemeden taşır ve malzemeye harcayacağı ücret cebinde kalır ondan fazla fiyata gelen firma ile aynı fiyata gelmiş olur bu durumda bir eşyanız hasar gördüğü zaman karşılayacak durumu yok sigortası yok sonuçta korsan bir firma sadece alacağı parya bakar ve işinizi sizi düşünmeden eşyalarınızı bir an önce taşımaya bakar  ondan dolayı sizleri uyarıyoruz dikkatli olan böyle durumlara düşmeyin.