Beykoz Eşya Depolama

Beykoz Eşya Depolama, Hizmetleri

Beykoz depolama hizmetleri sizlere sunan Beykoz nakliyat firması ile eşyalarınızı artık güvenli bir şekilde hijyenik yerde sigortalı bir şekilde depola’ya bilirsiniz. Uysal nakliyat depolama hizmetlerinde en kaliteli modern hizmetler sunmaktadır. Beykoz ilçemiz başta olmak üzere İstanbul tüm ilçelerinde depolama hizmetleri sunmaktayız. Depolama hizmetlerinde eşyalarınızı kesinlikle sigortasız depola’mayın firmamız size daha kaliteli hizmetler sunmak için eşyalarınızı taşıma işlemi dahil olmak üzere depolama sürecinde olsun eşyalarınız size teslim edene kadar sigortalıyor.

Eşya Depolama Güvencesi

beykozesyadepolamaDepolarımızın güvencesi kapalı hijyenik 7/24 kamera ve özel güvenlik ile gözetilmektedir. depolama sigortası firmamız tarafında yapılmaktadır için rahat bir şekilde eşyalarınızı  firmamıza teslim edebilirsiniz. İstediğiniz gün eşyalarınızı evinize getirip yerleştirip eslim ediyoruz. İstanbul Ev Depolama paketlemesi ve nakliyesi firmamız tarafından yapılmaktadır. Eşya Depolama malzemesi firmamız tarafından alınıp ücreti müşteriye tarafından ödenmesi yapılır. İstanbul Eşya Depolama nakliyesi firmamız tarafından eşyaların paketlenmesi sökülmesi monte de montesi firmamız tarafından yapılmaktadır.

Beykoz Eşya Depolama, Nasıl Yapılmalıdır

Beykoz ev eşyası depolama hizmetlerinde sizlere sunduğumuz akıllı depolama hizmeti ile kafanız rahat bir şekilde eşyalarınızı bize teslim edip istediğiniz yere gidebilirsiniz geldiğiniz zaman eşyalarınızı teslim ettiğiniz gibi sizlere getirip evinizde kurup eski düzeninize getiriyoruz.

Beykoz eşya depolama öncelikle eşyalarınızı depolarken yaptığımız depolama sigortasının poliçesi sizde kalıyor eşyalarınızın değerine göre sizlere sigorta yapıyoruz kafanız rahat gözünüz arkada kalmadan bize teslim ettiğiniz eşyalarınız en güzel yerlerde muhafaza edip sizlere modern depolama hizmeti sunuyoruz

Ev depolama hizmetlerimiz 7/24 kamera ile gözetlenerek gerekli tüm önlemler alınmıştır ve eşyanızı size teslim ettiğimiz zaman size depo bölümünüz  anahtarını teslim ediyoruz, o ayırdığımız depolama bölümü sadece sizi özel olarak ayırtıyoruz yetkiniz olmadığı halde bir personelimiz dahi deponuza giremez anahtarı size teslim ediyoruz siz gelip açıyorsunuz eşyalarınızı kontrol etmek istediğiniz taktirde. Ana sayfa için Beykoz evden eve nakliyat tıklayın.

Çağrı Merkezi : 0850 346 58 68

Beykoz Tel : 0216 573 58 68

Şirket Gsm : 0532  177 72 37

Wahattsap : 0532 77 72 37